HpFans-Bg.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HpFans-Bg.com

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходПророчески Вести

 

 Отсъствия и напускания

Go down 
+24
Проф. Клодия Джеферсън
gamezer
.Stig.
underworld
Corset Queen
Princess Elf...
CeKo
emma1993
проф. Туомас Холопайнен
Dark_Queen
Стаси
Sunflower.
- Wishmaster
Jane Undead
Immortelle.
проф.Анджелик Визел
Flawless
Северно сияние
Проф. Ашли Тисдейл
Cruel Serenity
RainMaker.
tonk
^^Blackrose^^
Heru_EldA
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Heru_EldA
Професор по Елфология
Директор на Хогуортс




Female
Leo Rooster
Възраст : 30
Дом : Грифиндор
Галеони : Хилиардерка xD
Брой мнения : 1269

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeСря 08 Юли 2009, 11:47

First topic message reminder :

Ако ще отсъствате за по-дълъго, е желателно да ни съобщите тук. И ако сте учител, напишете кой ще ви замества този период. Желателно (:
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Heru_EldA
Професор по Елфология
Директор на Хогуортс




Female
Leo Rooster
Възраст : 30
Дом : Грифиндор
Галеони : Хилиардерка xD
Брой мнения : 1269

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeПет 04 Сеп 2009, 06:52

хаха, само 2 пъти? рофл. Аз помня поне 5. Нвм, като не искаш да ни светнеш... ми успех в живота, никой не те държи тук о.О
Върнете се в началото Go down
RainMaker.

RainMaker.


Male
Scorpio Pig
Възраст : 28
Дом : Рейвънклоу
Галеони : -30 =]
Брой мнения : 3545

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeПет 04 Сеп 2009, 07:43

- Wishmaster написа:
Пич замълчи си. Въобще не си наясно с причината за напускането ми. Никога пикльовци като теб не могат да ме накарат да правя нещо такова. Не се мисли за някакъв бог. Това, че името ти е оцветено в цияново и че носиш ранга АДМИН не означава, че имаш правото да се зъбиш и за най - малкото нещо. Съжалявам, но това е горчивата истина. И да, ако се държеше по този начин на живо с мен и майка ти нямаше да те познае. (:

Това е последното, което бих казал за сбогом. Всичко най - хубаво, много усмивки и успехи с форума.

Знам, че не напускаш заради онова "Като искаш не флууди". Ако беше така щеше да си като Кунка направо. Не ти знам причината, но щях да ти се извиня, ако имаше за какво, но този път просто нямаше за какво =] Явно си толкова обидчив, че като ти кажат "омг" и напускаш чата..Мда.. Това ще ти е сериозен проблем в живота. Но той си е твой, така че прави каквото си искаш (:

П.С: Ранга ми не е АДМИН, ами Ghost Love Score! =]
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeПет 04 Сеп 2009, 08:51

леле, вас не ви знам що постоянно си се зъбите, ама аз четох хроното и митко изоообщо не е виновен. не искам да ви се мешам в спора, ама някои хора се държат като обидчиви 4-годишни О.о [съвсем буквално]
гошо, не знам ква причина може да има един ден да си си супер във форума, след това да се обидиш на митко за глупост и на сведващия ден да напуснеш. честно.

ама така де, кво ли разбирам аз *рофл*
Върнете се в началото Go down
- Wishmaster
Напуснал.
Напуснал.
- Wishmaster


Male
Capricorn Rooster
Възраст : 30
Дом : ХафъЪълпафф
Галеони : неа пари баце, криза е !
Брой мнения : 226

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeПет 04 Сеп 2009, 09:02

Не съм сърдит на никого. Просто съм ядосан на Димитър. Има разлика. Но все пак това не е причината да напусна. Причината е, че Димитър и Бо са се скарали, а причината е било моето отношение. Прецених, че е по - добре да се махна от живота ви, за да не предизвиквам разправии и скандали.
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeПет 04 Сеп 2009, 09:05

ъм.. де да знам, както решиш. ама все пак си мисля, че не трябва да бягате, а да се изясните поне веднъж завинаги.
и щом са се скарали за отношението ти, не е ли добре поне малко да се замислиш? О.о
Върнете се в началото Go down
- Wishmaster
Напуснал.
Напуснал.
- Wishmaster


Male
Capricorn Rooster
Възраст : 30
Дом : ХафъЪълпафф
Галеони : неа пари баце, криза е !
Брой мнения : 226

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeПет 04 Сеп 2009, 09:13

Няма какво да се изяснявам. Аз нямах нищо против Димитър, той обаче явно има нещо против мен и го проявява доста често. Не е адекватно да правиш забележка на някого да не нарича даден човек по даден начин, само защото той е измислил този пракор. Това е просто пример. Не нападам без причина... Не знам от какво е породено това, ама дори и да съм направил нещо, с което да съм го предизвикал, да ме извинява, неволно е... Едно птиченце ми подшушна, че е свикнал да е единствено момче и можеби това е проблема.

Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeПет 04 Сеп 2009, 09:17

абее... не те знам, може да си си във форума и без да общувате дейно с митко, не виждам смисъл да стигате до драми... ноо щом си решил (:
Върнете се в началото Go down
Heru_EldA
Професор по Елфология
Директор на Хогуортс




Female
Leo Rooster
Възраст : 30
Дом : Грифиндор
Галеони : Хилиардерка xD
Брой мнения : 1269

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeПет 04 Сеп 2009, 10:19

- Wishmaster написа:
Няма какво да се изяснявам. Аз нямах нищо против Димитър, той обаче явно има нещо против мен и го проявява доста често. Не е адекватно да правиш забележка на някого да не нарича даден човек по даден начин, само защото той е измислил този пракор. Това е просто пример. Не нападам без причина... Не знам от какво е породено това, ама дори и да съм направил нещо, с което да съм го предизвикал, да ме извинява, неволно е... Едно птиченце ми подшушна, че е свикнал да е единствено момче и можеби това е проблема.


Значи проблема ти е че се обиждаш че само Митко казва на Бо 'Бучи', а ти не можеш? И затова напускаш. Райт? Отсъствия и напускания - Page 4 609653 Не прави от мухата слон де.
Върнете се в началото Go down
- Wishmaster
Напуснал.
Напуснал.
- Wishmaster


Male
Capricorn Rooster
Възраст : 30
Дом : ХафъЪълпафф
Галеони : неа пари баце, криза е !
Брой мнения : 226

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeПет 04 Сеп 2009, 10:26

ОМГ, не! Написал съм, че давам просто пример, а не че е заради това. Чувствам се виновен за скандала между Бо и Димитър и реших, че по този начин ще предотвратя бъдещи такива. Край, стига сте ме разпитвали вече, 'щото ми втръсна...
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeПет 04 Сеп 2009, 10:33

Cruel Serenity написа:
абее... не те знам, може да си си във форума и без да общувате дейно с митко, не виждам смисъл да стигате до драми... ноо щом си решил (:


и все пак...

да ти кажа честно, даже и АКО си виновен, това не е повод да напускаш форума.
абе, драматизации, кво да кажа
и на мене ми втръсна.
Върнете се в началото Go down
Corset Queen
Белатрикс Лестранж
Белатрикс Лестранж
Corset Queen


Female
Pisces Buffalo
Възраст : 27
Дом : Хафълпаф
Галеони : Нямам идея колко са
Брой мнения : 584

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeСъб 05 Сеп 2009, 05:46

Понеже ще ходя на Дупница, няма да мога да влизам до утре следобед. Ще ми липсвате всички .hug
Върнете се в началото Go down
Corset Queen
Белатрикс Лестранж
Белатрикс Лестранж
Corset Queen


Female
Pisces Buffalo
Възраст : 27
Дом : Хафълпаф
Галеони : Нямам идея колко са
Брой мнения : 584

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeНед 06 Сеп 2009, 08:37

Върнах се! Отсъствия и напускания - Page 4 8918
Върнете се в началото Go down
Sunflower.
Piece from the Sun ^^
Piece from the Sun ^^
Sunflower.


Female
Aries Dog
Възраст : 30
Брой мнения : 799

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeСря 09 Сеп 2009, 08:03

Ъм, ами хайде и аз да се разпиша тук ... И преди Митко да изпадне в нервна криза, че съм решила да напускам, да го предупредя. ДИШАЙ, МИТЕ! ДИШАЙ! Спокойно ... Все пак нищо не губите .. (: А и не мисля, че мога да съм ви полезна с каквото и да било вече тук .. Форумът е на крака, помогнах за възрождаването му, и сега нямам работа тук ... Естествено ще поддържам връзка с всички, защото не искам да прекратяваме отличните си взаимоотношения ...

Хах, спокойно! Май се хванахте. xD Мне, няма да напускам, дишайте! Просто ... ъъм .. няма да съм вече толкова редовна във форума .. От утре почвам даскало тук в Кипър .. Ии знаете как е - ново място, нови хора .. Ще ми е трудно доста и не мисля, че ще ми остава много свободно време, през което да се вясвам във форума и в скайп ... Най-вероятно ще съм тук само събота и неделя вечерта .. Иии в краааен случай вечерите през делниците .. Ще влизам колкото да си пусна уроците и да си напиша домашните .. А в скайп - да си побъбрим (:

Ще ми липсвате страшно много и се надявам това да не е за постоянно, а само за първите 2,3 месеца, докато усетя твърда почва под краката си. Обичам ви страшно много. hug heart hug
Върнете се в началото Go down
Jane Undead
Дрънкало
Дрънкало
Jane Undead


Брой мнения : 401

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeСря 09 Сеп 2009, 11:12

Мм, аз се върнах от Турция и вече съм на линия. Отсъствия и напускания - Page 4 459739
Върнете се в началото Go down
Flawless
Miss Murder
Miss Murder
Flawless


Female
Virgo Dog
Възраст : 29
Дом : Рейвънклоу
Брой мнения : 848

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeЧет 10 Сеп 2009, 14:50

Чакайте и аз да се включа в интригата...
Първо...Гошо,аз съм Миша,приятно ми е (нищо,че си напуснал). Съгласна съм с теб за повечето неща.
Но нека все пак да кажа и моето мнение. Щом искате да напускате - напускайте! То си е за вас. Но мисля,че така проявявате неуважение към всички ваши приятели,които сте намерили тук. Карате се за глупости,правите интриги. Форума ще оцелее и без вас - да. Оцелял е до сега,ще оцелее още много. И не,аз няма да напускам шибания форум,защото точно тук (както и хекс-а) срещнах доста от хората,на които държа.
Просто не ви разбирам проблемите... И Маша/Мъри/Муфи или както там искаш да ти викаме...вживяваш се прекалено много... Осъзнай се, какви маски, какви 5 лева?! Ти чуваш ли се какво говориш?! Не ние променяме форума,а той нас или по-скоро се променяме един-друг. Помня,че когато се регнах тук бях едно нищо - не знаех нищо,не можех нищо. Не форума ме промени,а вие. И сега понеже един напуска и всички след него... Ако толкова държеше на хората,които си срещнала тук,нямаше да напускаш,нямаше да пиша тия несвързани бълвочи сега,а и адски ми се спи...
Трябваше да прочета цели 5 страници караници,за да напиша това сега. И искам да кажа,че не заемам страна и не се заяждам с никого. Не приемайте нещата като нападка. Ако трябва да останем само Аз,Юлето,Митко и Криси,ама форума пак ще си живее. А ако не се получи, то поне ще останем с хубав спомен за това,откъде се познаваме.
И след всичко,което написах искам да кажа,че се радвам,че ви познавам. И Аня, и Сти, и Юлето, и Маша/Мъри/Муфс, и Митко, и Криси и Хрис да не я забравим, и Поля...всички...ако не бяхте вие и този форум нямаше да съм това,което сега съм. Надявам се да имате нерви да ми четете глупостите...Отивам да спя.

П.п.: Извинявам се,че не влизам често...адски съм отвеяна,исках да прекарам ваканцията като си държа главата празна. Дори не съм чела о.о Невърмайнд,ще се опитам поне никнейма ми да е сред тези,на потребителите влизали през последните 24 часа.
Върнете се в началото Go down
underworld

underworld


Female
Taurus Pig
Възраст : 29
Брой мнения : 265

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeПет 11 Сеп 2009, 04:12

[quote="Sunflower."][b]Ъм, ами хайде и аз да се разпиша тук ... И преди Митко да изпадне в нервна криза, че съм решила да напускам, да го предупредя. ДИШАЙ, МИТЕ! ДИШАЙ! Спокойно ... Все пак нищо не губите .. (: А и не мисля, че мога да съм ви полезна с каквото и да било вече тук .. Форумът е на крака, помогнах за възрождаването му, и сега нямам работа тук ... Естествено ще поддържам връзка с всички, защото не искам да прекратяваме отличните си взаимоотношения ...

Хах, спокойно! Май се хванахте. xD Мне, няма да напускам, дишайте! Просто ... ъъм .. няма да съм вече толкова редовна във форума .. От утре почвам даскало тук в Кипър .. Ии знаете как е - ново място, нови хора .. Ще ми е трудно доста и не мисля, че ще ми остава много свободно време, през което да се вясвам във форума и в скайп ... Най-вероятно ще съм тук само събота и неделя вечерта .. Иии в краааен случай вечерите през делниците .. Ще влизам колкото да си пусна уроците и да си напиша домашните .. А в скайп - да си побъбрим (:

Ще ми липсвате страшно много и се надявам това да не е за постоянно, а само за първите 2,3 месеца, докато усетя твърда почва под краката си. Обичам ви страшно много. :hug: :heart: :hug: [/b][/quote]

абсолютне ми взе думите , Криси (:
ъмм и аз се местя и като почнем даскалооо няма да имам време да сядам много ):
нов град, нови хора , ново училище адски по-трудно от предишното.. соу (:
естесвено , че ще си пиша домашните и прочие (:
но просто няма да мога да влизам така често (:
надявам се да ме разберете! обичам ви! [img]http://www.hpfans-bg.com/users/35/63/62/smiles/580520.gif[/img] [img]http://www.hpfans-bg.com/users/35/63/62/smiles/295522.gif[/img] [img]http://www.hpfans-bg.com/users/35/63/62/smiles/8918.gif[/img] [img]http://www.hpfans-bg.com/users/35/63/62/smiles/8918.gif[/img]
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeПет 11 Сеп 2009, 08:07

мда.. и аз да се изкажа... не се местя в друг град, нито пък в друга държава.
ама почвам шибоседми клас, което значи, че когато не съм на училище [а то ще е МИНИМУМ 7 часа дневно], то ще съм на някакви откачени СИП-ове, че пиша домашни, или ще наваксвам с проклетата задължителна литература, която така и не прочетох цяло лято.
Когато седна, все пак, ще успявам вероятно набързо да огледам форума, да драсна едно-две мнения, нооо не знам дали ще ми остане време и да пиша домашните, макар, че събота и неделя жестоко ще се опитвам да наваксам. Така че, акооо не съм предала някое домашно, ако може учителите да ме извинят поне 1-2 пъти :/
Върнете се в началото Go down
Dark_Queen
Glitter In The Air ^^
Glitter In The Air ^^
Dark_Queen


Female
Libra Rat
Възраст : 27
Дом : Дома на честните и трудолюбивите. Хафълпаф!
Брой мнения : 1437

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeНед 13 Сеп 2009, 02:43

Първо се извинявам за няколкодневното си отсъствие, но нямах нет. Е, вече имам.
Ии аз ще съм в седми клас, ще се побърквам от учене, допълнителни уроци и бла бла. За това и аз ще съм малкооо по-нередовна, но ще си пиша домашните и уроците. Или поне ще се опитам. И ако закаснея с някоя домашно с един или два дена, учители, не откачайте! Предполагам, че ще влизам всяка вечер, ако през деня не мога, а за събота и неделя... Поне се надявам (:
И това е.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterforum.nice-boards.net/index.htm
Проф. Клодия Джеферсън

Проф. Клодия Джеферсън


Female
Aquarius Брой мнения : 4

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeНед 13 Сеп 2009, 06:03

Сега , през учебната година ще влизам по - рядко , защото ще съм страшно натоварена / 7 клас съм / , но ще влизам , разбира се , няма да забравя форума , просто няма да е всеки ден ;]
Върнете се в началото Go down
Heru_EldA
Професор по Елфология
Директор на Хогуортс




Female
Leo Rooster
Възраст : 30
Дом : Грифиндор
Галеони : Хилиардерка xD
Брой мнения : 1269

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeНед 13 Сеп 2009, 10:01

Уф, стига де. ВСИЧКИ почваме училище, какво се оплаквате. Повечето може и да са седми клас, други са минали през това, ама всички си внушавате че ще е суууупер трууудно и че няма да имате нииикакво време. Глупости, който има желние, не е до време. Всяка година е така: като почне всеки абсолютно да пише кооолко няма да може да влиза във форумаа... то е ясно, никой не виси тука като лятото. Аз си мълча колко ще съм натоварена, нали?
Върнете се в началото Go down
лариса гонт




Female
Capricorn Tiger
Възраст : 25
Брой мнения : 9

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeЧет 17 Сеп 2009, 23:59

Ами аз предопреждавам че няма да съм просто достатъчно редовна понеже ходя на уроци по английски на актьорско майсторство и сега в девети клас са решили да ни скапят буквално така че от 9 сутринта до 11 вечерта често ме няма, но някой дни като сега сутринта ми е свободна, ще пробвам да наваксам с уроците тук, но това ще е събота, по точно неделя че почти цяла събота съм на актьорско майсторство.
Така извинявам се много знам че мразите оправданието на даскало съм и съм нередовна, но наистина ми е невъзможно трудно тази година
Върнете се в началото Go down
Corset Queen
Белатрикс Лестранж
Белатрикс Лестранж
Corset Queen


Female
Pisces Buffalo
Възраст : 27
Дом : Хафълпаф
Галеони : Нямам идея колко са
Брой мнения : 584

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeПет 18 Сеп 2009, 02:54

Амиии аз няма да говоря за нередовност докато съм на училище, не че не съм натоварена колкото вас. Няма да ме има от днес следобед до Неделя следобяд или по-рано надявам се. Обичам ви всички ще ми липсвате! Отсъствия и напускания - Page 4 295522
Върнете се в началото Go down
Flawless
Miss Murder
Miss Murder
Flawless


Female
Virgo Dog
Възраст : 29
Дом : Рейвънклоу
Брой мнения : 848

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeСъб 19 Сеп 2009, 00:44

7 клас не е толкова трудно,какво всички сте се заоплаквали...дори изпити няма да имате !
И за да не е флууд,другата седмица имам 55 входни нива и трябва да уча...Ще гледам да влизам,ама нищо не обещавам.
Върнете се в началото Go down
Sunflower.
Piece from the Sun ^^
Piece from the Sun ^^
Sunflower.


Female
Aries Dog
Възраст : 30
Брой мнения : 799

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeСъб 19 Сеп 2009, 01:21

Ъ, първо се извинявам за флууда, но МИШ о.О.О.О.о ПЕТДЕСЕТ И ПЕТ ВХОДНИ НИВА!?!?! о.О ЗА ЕДНА СЕДМИЦА?!? Мисля, че си допуснала някаква грешка xDD Tо дори няма толкова предмети. *рофл*
Върнете се в началото Go down
Heru_EldA
Професор по Елфология
Директор на Хогуортс




Female
Leo Rooster
Възраст : 30
Дом : Грифиндор
Галеони : Хилиардерка xD
Брой мнения : 1269

Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitimeСъб 19 Сеп 2009, 05:06

хех, Крис. Сигурно по-дълго е задържала '5' xD Ноо нвм. (рофл)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Отсъствия и напускания - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Отсъствия и напускания
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HpFans-Bg.com :: Добре дошли! :: Съобщения-
Идете на: