HpFans-Bg.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HpFans-Bg.com

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходПророчески Вести

 

 Отсъствия и напускания

Go down 
+24
Проф. Клодия Джеферсън
gamezer
.Stig.
underworld
Corset Queen
Princess Elf...
CeKo
emma1993
проф. Туомас Холопайнен
Dark_Queen
Стаси
Sunflower.
- Wishmaster
Jane Undead
Immortelle.
проф.Анджелик Визел
Flawless
Северно сияние
Проф. Ашли Тисдейл
Cruel Serenity
RainMaker.
tonk
^^Blackrose^^
Heru_EldA
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Heru_EldA
Професор по Елфология
Директор на Хогуортс




Female
Leo Rooster
Възраст : 30
Дом : Грифиндор
Галеони : Хилиардерка xD
Брой мнения : 1269

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeСря 08 Юли 2009, 11:47

First topic message reminder :

Ако ще отсъствате за по-дълъго, е желателно да ни съобщите тук. И ако сте учител, напишете кой ще ви замества този период. Желателно (:
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Стаси
Напуснала.
Напуснала.
Стаси


Female
Scorpio Rooster
Възраст : 30
Брой мнения : 654

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeПон 03 Авг 2009, 23:43

Хах, не знам защо останалите са напуснали, но... Форумът вече не струва, тъй че не можете да рискувате да гоня евентуалните нови потребители. Като се замисли човек всъщност ви правя услуга Отсъствия и напускания - Page 2 667598
Върнете се в началото Go down
http://oh-so-art.com/forum
Immortelle.
[.Ghost freak.]
[.Ghost freak.]
Immortelle.


Female
Cancer Dog
Възраст : 29
Брой мнения : 134

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeПон 03 Авг 2009, 23:46

Както кажеш...
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeВто 04 Авг 2009, 00:40

лелеее... тука ще стане по-пусно и от сахара ако продължаваме с тая скорост *рофл*
Върнете се в началото Go down
Sunflower.
Piece from the Sun ^^
Piece from the Sun ^^
Sunflower.


Female
Aries Dog
Възраст : 30
Брой мнения : 799

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeВто 04 Авг 2009, 09:42

Еми, какво да направим, Поля? В крайна сметка не ние ги задържаме тук и щом искат да напускат - това си е тяхно решение. о.О Жалко е, че толкова затвърдили се потребители напускат, но такъв е живота. ^^ И ако видя още едно флууд мнение, ще го изтрия, обещавам. (:
Върнете се в началото Go down
Dark_Queen
Glitter In The Air ^^
Glitter In The Air ^^
Dark_Queen


Female
Libra Rat
Възраст : 27
Дом : Дома на честните и трудолюбивите. Хафълпаф!
Брой мнения : 1437

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeСря 05 Авг 2009, 09:17

Такам... Първо се извинявам за това че напоследък съм много неактивна.
И в събота или неделя заминавам на море, ще се върна след около седмица. В петък няма да имам достъп до компютър цял ден, а утре може и да успея да влезна във форума.
И така и така съм почнала, от 31 август до 4 септември съм на лагер и няма как да се докопам до компютър.

Едит: Йей, видях, че в хотела има Интернет
Отсъствия и напускания - Page 2 8918 Така че може и да влязя във форума или скайпа.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterforum.nice-boards.net/index.htm
проф. Туомас Холопайнен
Свален от поста си
Свален от поста си



Male
Capricorn Rooster
Възраст : 30
Брой мнения : 60

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2009, 11:52

Утре заминавам на село и ще се върна в неделя, но не е сигурно дали тогава ще сядам на компа, така че няма да мога да влизам.

проф. Туомас Холопайнен & - Wishmaster :грунди: хъх то с голямо тряало ... :Грунди:
Върнете се в началото Go down
emma1993
Грифиндорка
Грифиндорка



Female
Sagittarius Rooster
Възраст : 30
Дом : Грифиндор
Брой мнения : 557

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeСъб 08 Авг 2009, 12:16

Върнах се.
Върнете се в началото Go down
http://hogwarts1993.piczo.com
Jane Undead
Дрънкало
Дрънкало
Jane Undead


Брой мнения : 401

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeНед 09 Авг 2009, 12:01

Утре заминавам на почивка. Ще пиша отвреме-навреме. Нз кога ще се върна.
Върнете се в началото Go down
CeKo
Грифиндорец
Грифиндорец
CeKo


Male
Leo Rooster
Възраст : 30
Дом : Грифиндор
Галеони : 578
Брой мнения : 74

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeВто 11 Авг 2009, 03:28

Днес отивам на почивка до четвъртък. Отсъствия и напускания - Page 2 651385
Върнете се в началото Go down
http://evanescence-bg.net/news.php
Princess Elf...
Напуснала.
Напуснала.
Princess Elf...


Female
Virgo Rat
Възраст : 27
Дом : Дома на умните и съобразителните, Рейвънклоу
Брой мнения : 989

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeВто 11 Авг 2009, 10:26

I az se varnah. (sun) Ne 4e sam napuskala. A i se izvinqvam,4e ne pi6a na kirilica,no tuk,v London, takava nqma dori kato za nastroika.
Върнете се в началото Go down
Sunflower.
Piece from the Sun ^^
Piece from the Sun ^^
Sunflower.


Female
Aries Dog
Възраст : 30
Брой мнения : 799

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeВто 11 Авг 2009, 23:25

Йей, Маша се връщаааа... Отсъствия и напускания - Page 2 8918
Върнете се в началото Go down
Corset Queen
Белатрикс Лестранж
Белатрикс Лестранж
Corset Queen


Female
Pisces Buffalo
Възраст : 27
Дом : Хафълпаф
Галеони : Нямам идея колко са
Брой мнения : 584

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeВто 18 Авг 2009, 22:50

Крис (Sunflower.) няма да бъде тук днес, защото е на планина. Каза, че страшно много ви обича всички и ще и липсвате.
Върнете се в началото Go down
underworld

underworld


Female
Taurus Pig
Възраст : 29
Брой мнения : 265

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeСря 19 Авг 2009, 03:17

ако може да ме извините :S довечера заминавам с нашите на планина и ще се върна на 26 (sun)

извинена ли съмм
Върнете се в началото Go down
Sunflower.
Piece from the Sun ^^
Piece from the Sun ^^
Sunflower.


Female
Aries Dog
Възраст : 30
Брой мнения : 799

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeЧет 20 Авг 2009, 09:36

Извинена си. :Грунди: И искам да благодаря на Севи, че предаде съобщението ми. *гуш*
И така и така съм влязла в темата да си кажа ... В неделя вечерта няма да съм тук, защото ще ходим до Ларнака на пица. :Грунди: Сутринта може и да мога да седна, но не се знае за колко време. Вероятно за малко. xD
Върнете се в началото Go down
Corset Queen
Белатрикс Лестранж
Белатрикс Лестранж
Corset Queen


Female
Pisces Buffalo
Възраст : 27
Дом : Хафълпаф
Галеони : Нямам идея колко са
Брой мнения : 584

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeСря 26 Авг 2009, 23:40

От утре до Понеделник няма да влизам, защото съм на екскурзия в Охрид. Отсъствия и напускания - Page 2 8918 Много ще ми липсвате всички. *групов хъг*. Отсъствия и напускания - Page 2 15355
Върнете се в началото Go down
.Stig.
Рейвънклоуец
Рейвънклоуец
.Stig.


Male
Taurus Rat
Възраст : 28
Брой мнения : 17

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeЧет 27 Авг 2009, 07:40

Извинявам се за дългото отсъствие...Имах повреда в компютъра и не можах да предупредя предвартелно...
Върнете се в началото Go down
Dark_Queen
Glitter In The Air ^^
Glitter In The Air ^^
Dark_Queen


Female
Libra Rat
Възраст : 27
Дом : Дома на честните и трудолюбивите. Хафълпаф!
Брой мнения : 1437

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeСъб 29 Авг 2009, 04:10

Аз ще отсъствам. Пак. В понеделник (31) заминавам на лагер и ще се върна на 4 или 5. На 31 сутринта може и да успея да седна на компютъра, но не съм много сигурна. И извинявам се, домашните ще ги предам веднага след като се върна, ако не успея днес и утре да ги напиша. И не ми се пише на всеки учител, че ще отсъствам, за това го казвам само тук Отсъствия и напускания - Page 2 236549
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterforum.nice-boards.net/index.htm
Princess Elf...
Напуснала.
Напуснала.
Princess Elf...


Female
Virgo Rat
Възраст : 27
Дом : Дома на умните и съобразителните, Рейвънклоу
Брой мнения : 989

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeНед 30 Авг 2009, 07:45

Хм. Ако някой е видял темата с ранговете ще е разбрал. Но да си го кажа и тук да е официално.
Та,да. Напускам.
Някой иска ли от мен и причини?


__________________________

Останалите мнения можете да видите тук: http://www.hpfans-bg.com/forum-f2/topic-t2192.htm
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeНед 30 Авг 2009, 07:47

ние май си ги знаем, що ни е да ги изреждаш?
Върнете се в началото Go down
RainMaker.

RainMaker.


Male
Scorpio Pig
Възраст : 28
Дом : Рейвънклоу
Галеони : -30 =]
Брой мнения : 3545

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeНед 30 Авг 2009, 07:47

Аз.
Върнете се в началото Go down
- Wishmaster
Напуснал.
Напуснал.
- Wishmaster


Male
Capricorn Rooster
Възраст : 30
Дом : ХафъЪълпафф
Галеони : неа пари баце, криза е !
Брой мнения : 226

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeНед 30 Авг 2009, 07:50

Чао, довиждане, прав ти път, адиос*, гутбай, приятен път, *маха с ръка*, до нови срещи! о.О

Никога не ме е бивало в изпращанията, ама нвм (:


Последната промяна е направена от - Wishmaster на Нед 30 Авг 2009, 07:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeНед 30 Авг 2009, 07:51

буенос диас е добър ден Оо
адиос е сбогом.
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeНед 30 Авг 2009, 07:51

*и тя се навила да иска причини*
Върнете се в началото Go down
Heru_EldA
Професор по Елфология
Директор на Хогуортс




Female
Leo Rooster
Възраст : 30
Дом : Грифиндор
Галеони : Хилиардерка xD
Брой мнения : 1269

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeНед 30 Авг 2009, 07:53

Стига сте се лигавили и флуудили де. Като иска да напуска, да напуска. Няма да е зле да каже защо, но да. Май си знаем освен ако няма нещо друго? И един факт който ще напиша тук: форума никога не е бил напускан и забравен от потребителите, те винаги се връщат или го следят. Това е магията на хпфенс. : )
Върнете се в началото Go down
Princess Elf...
Напуснала.
Напуснала.
Princess Elf...


Female
Virgo Rat
Възраст : 27
Дом : Дома на умните и съобразителните, Рейвънклоу
Брой мнения : 989

Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitimeНед 30 Авг 2009, 08:10

Бе вие наред ли сте? Не знаете истинските ми причини.
Знаете ли че повече от 2 години съм дала на този форум? Винаги съм била тук щом съм можела. Преди няколко месеца в един миг осъзнах,че целият ми свят е тук,всичките ми приятели. Но не съжалявах за това. Защото всичките ви обичах.
После се изпокарахте,а това,което ме спираше и аз да се включа беше фактът,че нямах нет,нещо се беше прецакало. А после идвам и всичко е различно. Аня и Стичи вече не бяха тук и всичко беше друго. Но не само заради тях. О,не. Те са малка част от нещата,които ме накараха да намразя този форум. Вие го променихте. Вече не сте същите хора. О,не. Вече сте си навирили носа и тук е вашето царство,където се разпореждате с всички и всичко. И не ви пука за дуго. Сложили сте си маските и играете така,сякаш сте мнооого задружни и прочее. Но не е така. Ето,дори и за форума не ви пука. Променяте го така,както на вас ви харесва. Сега вече това е просто един празен форум,черупка, бледа сянка на живота,който преди кипеше тук. Да, имало е моменти,когато форумът беше чата. Но въпреки това всички бяхте нещо различно,нещо по-добро.
Внушавате си,че всичко е наред и е по-добре така,но вие заличавата спомени и мигове,които са направити този форум вълшебен. Сега е нищо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Отсъствия и напускания - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Отсъствия и напускания
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HpFans-Bg.com :: Добре дошли! :: Съобщения-
Идете на: