HpFans-Bg.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HpFans-Bg.com

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходПророчески Вести

 

 Отсъствия и напускания

Go down 
+24
Проф. Клодия Джеферсън
gamezer
.Stig.
underworld
Corset Queen
Princess Elf...
CeKo
emma1993
проф. Туомас Холопайнен
Dark_Queen
Стаси
Sunflower.
- Wishmaster
Jane Undead
Immortelle.
проф.Анджелик Визел
Flawless
Северно сияние
Проф. Ашли Тисдейл
Cruel Serenity
RainMaker.
tonk
^^Blackrose^^
Heru_EldA
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Heru_EldA
Професор по Елфология
Директор на Хогуортс




Female
Leo Rooster
Възраст : 30
Дом : Грифиндор
Галеони : Хилиардерка xD
Брой мнения : 1269

Отсъствия и напускания - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 5 Icon_minitimeСря 08 Юли 2009, 11:47

First topic message reminder :

Ако ще отсъствате за по-дълъго, е желателно да ни съобщите тук. И ако сте учител, напишете кой ще ви замества този период. Желателно (:
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Corset Queen
Белатрикс Лестранж
Белатрикс Лестранж
Corset Queen


Female
Pisces Buffalo
Възраст : 27
Дом : Хафълпаф
Галеони : Нямам идея колко са
Брой мнения : 584

Отсъствия и напускания - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 5 Icon_minitimeНед 20 Сеп 2009, 00:46

Върнах се! Отсъствия и напускания - Page 5 8918
Върнете се в началото Go down
Flawless
Miss Murder
Miss Murder
Flawless


Female
Virgo Dog
Възраст : 29
Дом : Рейвънклоу
Брой мнения : 848

Отсъствия и напускания - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 5 Icon_minitimeНед 20 Сеп 2009, 01:52

Sunflower. написа:
Ъ, първо се извинявам за флууда, но МИШ о.О.О.О.о ПЕТДЕСЕТ И ПЕТ ВХОДНИ НИВА!?!?! о.О ЗА ЕДНА СЕДМИЦА?!? Мисля, че си допуснала някаква грешка xDD Tо дори няма толкова предмети. *рофл*
Под "55" имах предвид много. Иначе съвсем съзнателно го написах Отсъствия и напускания - Page 5 83947
Върнете се в началото Go down
nikolas
Хафълпафец
Хафълпафец
nikolas


Male
Gemini Dragon
Възраст : 35
Дом : Хафълпаф
Брой мнения : 1328

Отсъствия и напускания - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 5 Icon_minitimeНед 27 Сеп 2009, 09:42

От тази сряда ще отсъствам за неопределено време и моля учителите ми да не ми пишат тролове.Когато се върна,ще наваксам пропуснато и ако може домашните да ми бъдат пратени,без пректическите,който ще си направя във съответнаат тема.
Върнете се в началото Go down
anthony.




Male
Cancer Dog
Възраст : 29
Брой мнения : 4

Отсъствия и напускания - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 5 Icon_minitimeСря 07 Окт 2009, 04:17

Отсъствия и напускания - Page 5 796287
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Отсъствия и напускания - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 5 Icon_minitimeСря 07 Окт 2009, 10:07

къв си ти бе? о.о
Върнете се в началото Go down
Corset Queen
Белатрикс Лестранж
Белатрикс Лестранж
Corset Queen


Female
Pisces Buffalo
Възраст : 27
Дом : Хафълпаф
Галеони : Нямам идея колко са
Брой мнения : 584

Отсъствия и напускания - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 5 Icon_minitimeВто 13 Окт 2009, 07:07

Айм бааак! Не че съм напускала де.. За неосведомените форума не ми се отваряше до днес, когато провах отново. Ще помоля някой учител да се смили над мен и да не ми пише Трол, но вече това си зависи от самия учител хД
Върнете се в началото Go down
Щраус Вивалда
Слидеринка
Слидеринка
Щраус Вивалда


Брой мнения : 122

Отсъствия и напускания - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 5 Icon_minitimeНед 13 Дек 2009, 05:15

Sunflower. написа:
Ъ, първо се извинявам за флууда, но МИШ о.О.О.О.о ПЕТДЕСЕТ И ПЕТ ВХОДНИ НИВА!?!?! о.О ЗА ЕДНА СЕДМИЦА?!? Мисля, че си допуснала някаква грешка xDD Tо дори няма толкова предмети. *рофл*
Не знам за 55,ама аз имам 26 предмета....смятай колко класни и контролни Отсъствия и напускания - Page 5 65578 Споко,защото нямаме 13-ти клас догодина може да стигна до знатните 55 Отсъствия и напускания - Page 5 65578

Иначе,аз съм тук от време на време-за нещастие или щастие Отсъствия и напускания - Page 5 796287
Върнете се в началото Go down
RainMaker.

RainMaker.


Male
Scorpio Pig
Възраст : 28
Дом : Рейвънклоу
Галеони : -30 =]
Брой мнения : 3545

Отсъствия и напускания - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 5 Icon_minitimeПон 27 Дек 2010, 00:58

Ами, тъй като е края на годината мисля, е трябва да се извиня и за предстоящата 2011. Едва ли ще влизам много, лол. Nvm, и аз не знам кви ме гонят днеска, нямам кво да правя, ужасно тъпо ми е xD Та, прекарвам си времето, четейки стари теми и мнения :P

П.С: Йеее, най-сетне мнение Отсъствия и напускания - Page 5 83947 Отсъствия и напускания - Page 5 651385
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Отсъствия и напускания - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия и напускания   Отсъствия и напускания - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Отсъствия и напускания
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HpFans-Bg.com :: Добре дошли! :: Съобщения-
Идете на: