HpFans-Bg.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HpFans-Bg.com

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходПророчески Вести

 

 Статистики

Go down 
АвторСъобщение
RainMaker.

RainMaker.


Male
Scorpio Pig
Възраст : 28
Дом : Рейвънклоу
Галеони : -30 =]
Брой мнения : 3545

Статистики Empty
02092009
ПисанеСтатистики

Е, измина и месец август. През този заветен месец се случиха много нови неща, най-важното от които бяха радиото и вълната от редовни потребители. С радост искам да ви съобщя, че за месец август сме поставили следните лични рекорди:

1. Най-много нови теми за последната година
Spoiler:

Цели 208 теми за месец! Това е средно по 6,70967741 теми на ден
2. Най-много мнения за последната година
Spoiler:
5017 мнения за един месец. Това прави средно по 161,83871 мнения на ден..
3. Най много обновявания на портала за един месец


Смятам, че всички трябва да се гордеем с ХПфенс!

Освен това, искам с аплодисменти да посещнем новата админка - Поля[Cruel Serenity]
Целият екип на ХПфенс и пожелава успех и всички ние вярваме, че ще се справиш чудесно. Обичаме те hug

Освен това, приканвам ви да гласувате в БГтоп от портала. Засега водим дори пред Хогуортс-бг..

Следващият радио ден ще е на 6-ти[Тази Неделя] Надяваме се да сте тук и да слушате. Има нови предавания и ви общеаваме безгранично забавление. Е, надявам се това мнение да не се изтри както преднеото, което беше по-дълго, но забравих какво съм казал там *копира съобщението* Е, това беше всичко.


П.С: Тая тема беше като коментар в една друга, но наистина е по-добрe като отделна тема.
Върнете се в началото Go down
Share this post on: reddit

Статистики :: Comments

- Wishmaster
Re: Статистики
Писане Чет 03 Сеп 2009, 07:13 by - Wishmaster
Гласуването за Потребител на месец АВГУСТ приключи.
Щастлив съм да съобщя, че победителят в класацията е Поли [Cruel Serenity] с цели 16 точки.
На второ място е Митко [RainMaker.] с 11 точки.
На трето място е Бо [.Immortelle.] с 9 точки.

Искам да честитя на печелившите и да им пожелая много успех и победи в класациите за напред. Това, че потребителите ви избраха за ТОП 3 на месец Август трябва да бъде голяма чест за вас.
Гласуването беше напълно анонимно и единствено аз знам кой потребител за кого е гласувал. Точките се влияят единствено и само от вота на потребителите. Мога да дам гаранция, че вотът е напълно обективен и не е манипулиран от моя страна.
Повече информация за конкурса в темата - http://www.hpfans-bg.com/forum-f9/topic-t2103.htm
 

Статистики

Върнете се в началото 

Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HpFans-Bg.com :: Блог-
Идете на: