HpFans-Bg.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HpFans-Bg.com

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходПророчески Вести

 

 Джеймс Скот

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
RAP_TON

RAP_TON


Male
Libra Dog
Възраст : 29
Брой мнения : 5

Джеймс Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Джеймс Скот   Джеймс Скот Icon_minitimeВто 20 Окт 2009, 13:21

Име:Джеймс Лукас Скот
Години:11
Кръв:Чистокръвен
Баща: Лукас Скот - чистокръвен магьосник
Майка: Сара Скот (мъртва) - чистокръвна магьосница

Описание: Косата му понякога е черна, а друг път руса, но винаги къса. Той обича да си прави експериминти с нея. Очите му са кестеняви, но когато се ядоса почервеняват. Джеймс е доста висок за възраста си и тежи 52 килотрама.Той е слаб със спортна фигура. Устните му не са нито дебели нито тънки, а нормални, но когато се ядоса от тях се вижда съвсем тънка линия.

Характер:Джеймс винаги гледа да се държи на ниво и да не се излага. Много рядко се забавлява и смее, а предпочита да бъде сериозен и твърд като скала. Мрази мъгълите и нещата които прави като мъгъл са много малко. Харесва мъгълските спортове, но вече не ги практикува и рядко има възможност играе куидич. Също така много обича мъгълската музика, но пее ужасно-любимият му стил е рапът.Когато е бил малък започва да практикува хип-хоп, запалва се много по танците и продължава с тях и до днес, независимо, че са необичайно занимание за един магьосник. Не обича да показва чувствата си и затова понякога хората около него се чудят дали изобщо има сърце. Понякога е мил, а друг път е избухлив и заядлив-зависи от настроението му и донякаде от човека срещу него. Той е доста умен въпреки че не чете много-предпочита да учи в движение, докато прави нещо друго. Обича предизвикателствата и приключенията. Излиза да се забавлява с по големите от него.

История:Роден е в Оксфорд и живее в имение. Родителите му не му казват че е магьосник, защото смятат че той трябва да почувства колко е труднен живота на мъгалите. Повечето стаи в имението им са заключени преди той да разбере, че е магьосник. Смятат да му разказат всичко когато навърши 8 години, но майка му умира от тежка болест когато е само на 4 години и той остава само с баща си. След смъртта на жена си Лукас няма сили да гледа сина си, тъй като когато го погледне си спомня за жена си. Затова започва да си намира оправдания заради които да пътува. Отначало го гледат бавачки които "случайно" претърпяват леки злополуки. Джеймс незнае защо им се случват тези злополуки. Баща му обаче има предположение, но не му казва нищо тъй като със Сара са искали заедно да му казат че е магьосник. Така след време никоя фирма не иска да изпрати у тях бавачка и той остава сам когато баща му е на път. Съседите мислят баща му за безотговорен родител, но Джеймс се чувства по-добре като няма възрастни наоколо да му казват какво да прави. Когато става на 11 той получава писмо от "Хогуортс" и баща му му разказва всичко.

Допълнително:Любимия му цвят е черния и зеления, а любимите му животни са Фениксът и змията. Роден е на 15 октомври.
Снимка: На аватара ми

Върнете се в началото Go down
RainMaker.

RainMaker.


Male
Scorpio Pig
Възраст : 28
Дом : Рейвънклоу
Галеони : -30 =]
Брой мнения : 3545

Джеймс Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Скот   Джеймс Скот Icon_minitimeЧет 22 Окт 2009, 06:21

Само да те питам как се казваш, защото абсолютно същия герой съм го виждал и в други форуми..
Върнете се в началото Go down
RAP_TON

RAP_TON


Male
Libra Dog
Възраст : 29
Брой мнения : 5

Джеймс Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Скот   Джеймс Скот Icon_minitimeЧет 22 Окт 2009, 10:26

Казвам се Николай и имам регистрация в друг форум от където си взех героя. Просто не ми се мисли нов, а и този си го харесвам.
Върнете се в началото Go down
RainMaker.

RainMaker.


Male
Scorpio Pig
Възраст : 28
Дом : Рейвънклоу
Галеони : -30 =]
Брой мнения : 3545

Джеймс Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Скот   Джеймс Скот Icon_minitimeПет 23 Окт 2009, 10:14

Всичко е хубаво, само описанието малко не ми харесва. Как косата му ще е ту черна, ту руса?
Върнете се в началото Go down
RAP_TON

RAP_TON


Male
Libra Dog
Възраст : 29
Брой мнения : 5

Джеймс Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Скот   Джеймс Скот Icon_minitimeПет 23 Окт 2009, 11:17

Ми боядисва я
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Джеймс Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Скот   Джеймс Скот Icon_minitimeПон 26 Окт 2009, 01:03

RAP_TON написа:
Ми боядисва я

Джеймс Скот T4emma0549
Върнете се в началото Go down
Immortelle.
[.Ghost freak.]
[.Ghost freak.]
Immortelle.


Female
Cancer Dog
Възраст : 29
Брой мнения : 134

Джеймс Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Скот   Джеймс Скот Icon_minitimeСъб 14 Ное 2009, 10:17

Окей.. Одобрен си..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Джеймс Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Скот   Джеймс Скот Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Джеймс Скот
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HpFans-Bg.com :: Добре дошли! :: Представяне-
Идете на: