HpFans-Bg.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HpFans-Bg.com

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходПророчески Вести

 

 Обсъждане на героите

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Corset Queen
Белатрикс Лестранж
Белатрикс Лестранж
Corset Queen


Female
Pisces Buffalo
Възраст : 27
Дом : Хафълпаф
Галеони : Нямам идея колко са
Брой мнения : 584

Обсъждане на героите Empty
ПисанеЗаглавие: Обсъждане на героите   Обсъждане на героите Icon_minitimeПон 07 Сеп 2009, 22:39

Имаме такава тема за потребителите, защо да няма и за героите от ХП. Надявам се идеята да ви хареса.
_____________________________________________________________________

Сигурно много от вас (може и всички, не знам) са си мислели, че първият герой за обсъждане, който ще сложа ще е Белатрикс. Е, за голяма изненада-няма да е. =) Първо ще обсъждаме Снейп. Е, аз ще напиша малко, разсъжденията оставям на вас.

Обсъждани герои:
-Сивиърс Снейп
-Албус Дъмбълдор
_____________________________________________________________________________
За мен, Снейп е еднин от най-мистериозните герои. До последно не се знаеше какъв е той всъщност. Аз открай време се питам всъщност Снейп мрази ли Хари или просто това е поредната маска?


Последната промяна е направена от TheDarkLady на Пет 11 Сеп 2009, 00:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
emma1993
Грифиндорка
Грифиндорка



Female
Sagittarius Rooster
Възраст : 30
Дом : Грифиндор
Брой мнения : 557

Обсъждане на героите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на героите   Обсъждане на героите Icon_minitimeПон 07 Сеп 2009, 22:59

В началото Снейп не ми харесваше особено,а след като уби Дъмбълдор въобще.Но след като Хари видя спомените...Той през цялото време е помагал на Хари.Иначе Снейп е много потаен,мрачен и понякога ми изглежда тъжен.


поля: е, добре де, кво е тва мнение от 2 реда. повече разсъждения, по-малко факти. тва е целта на темата. още едно подобно мнение в тази тема и ще отнемам точки!
Върнете се в началото Go down
http://hogwarts1993.piczo.com
Dark_Queen
Glitter In The Air ^^
Glitter In The Air ^^
Dark_Queen


Female
Libra Rat
Възраст : 27
Дом : Дома на честните и трудолюбивите. Хафълпаф!
Брой мнения : 1437

Обсъждане на героите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на героите   Обсъждане на героите Icon_minitimeВто 08 Сеп 2009, 00:05

Аз пък никога не съм мразила Снейп. Нито съм го обичала. Мислела съм за него, като за поредния герой с много тайни. Дори след като уби Дъмбълдор не го намразих, просто се обърках още повече.
Първо си мислех, че Снейп е на страната на Волдемор, после прави нещо и си мисля, че наистина е на страната на Дъмбълдор.
Дори когато Хари видя спомените на Снейп аз не разбрах защо е убил Дъмбълдор. Е, той го е помолил. Е, и? Това да не става с едно "Моля те, убий ме."?
И за мен Снейп е най-потайния и мрачен герой. И, както каза... Ани, понякога изглежда и малко тъжен.
А любимия ми момент със Снейп е когато се опитва да разкодира Хитроумната карта. Като се сетя за това винаги почвам да се хиля като луда xD Но би трябвало той да се сетикои са Лун, Лап и Рог. Особено Опаш, все пак Волдемор само така му казва, нали? Поне аз не съм прочела той или някой от смъртожадните да му казват "Питър" или "Петигрю".
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterforum.nice-boards.net/index.htm
Corset Queen
Белатрикс Лестранж
Белатрикс Лестранж
Corset Queen


Female
Pisces Buffalo
Възраст : 27
Дом : Хафълпаф
Галеони : Нямам идея колко са
Брой мнения : 584

Обсъждане на героите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на героите   Обсъждане на героите Icon_minitimeСря 09 Сеп 2009, 00:08

Сетих се за още нещо:Според мен Снейп от една страна е глупав. Ето например, когато в 5-ти курс Джеймс го е провесил с главата надолу и Лили се е застъпила за него, той и казал "Мръсен мътнород" или нещо такова беше, О.о а можел да и благодари или нещо такова. Така просто я е отдалечил от него.
Върнете се в началото Go down
Corset Queen
Белатрикс Лестранж
Белатрикс Лестранж
Corset Queen


Female
Pisces Buffalo
Възраст : 27
Дом : Хафълпаф
Галеони : Нямам идея колко са
Брой мнения : 584

Обсъждане на героите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на героите   Обсъждане на героите Icon_minitimeПет 11 Сеп 2009, 00:45

Е, виждам, че за вас, Снейп не е от най-интересните персонажи, затова от тук нататък ще обсъждаме Албус Дъмбълдор. Имате думата.
Върнете се в началото Go down
emma1993
Грифиндорка
Грифиндорка



Female
Sagittarius Rooster
Възраст : 30
Дом : Грифиндор
Брой мнения : 557

Обсъждане на героите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на героите   Обсъждане на героите Icon_minitimeСря 16 Сеп 2009, 11:16

Албус Дъмбълдор е много сложна личност.Аз му се възхищавам сташно много,защото във всяка една ситуация,независимо напрегната или не,той ще намери какво да каже.Мисля,че през целия си живот той се обвинява за смъртта на сестра си.Но понякога става странен.Не точно странен,ама...Понякога не мога да го разбера.Пак казвам,че Дъмбълдор е сложна личност.
Върнете се в началото Go down
http://hogwarts1993.piczo.com
Dark_Queen
Glitter In The Air ^^
Glitter In The Air ^^
Dark_Queen


Female
Libra Rat
Възраст : 27
Дом : Дома на честните и трудолюбивите. Хафълпаф!
Брой мнения : 1437

Обсъждане на героите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на героите   Обсъждане на героите Icon_minitimeЧет 17 Сеп 2009, 04:01

Ъъ за мен Дъмбълдор не е толкова... важен, ддз. За Хари може и да е, но аз не му се възхищавам. В Дъмбълдор най-харесвам... "чалността" му, ако има такава дума *рофл* Смешно ми е как като трябва да говори пред всички ученици той се сеща за един виц. И в най-неподходящия момент се сеща за думи като "Медуза" и "Щипване". Определено знае какво да каже. А паролите, които слага на кабинета си винаги са ме карали да се хиля докато чета.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterforum.nice-boards.net/index.htm
Sponsored content





Обсъждане на героите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на героите   Обсъждане на героите Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Обсъждане на героите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HpFans-Bg.com :: Добре дошли! :: Хари Потър-
Идете на: