HpFans-Bg.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HpFans-Bg.com

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходПророчески Вести

 

 Важно съобщение относно..

Go down 
+3
RainMaker.
Проф. Даная Джоунс
Immortelle.
7 posters
АвторСъобщение
Immortelle.
[.Ghost freak.]
[.Ghost freak.]
Immortelle.


Female
Cancer Dog
Възраст : 29
Брой мнения : 134

Важно съобщение относно.. Empty
ПисанеЗаглавие: Важно съобщение относно..   Важно съобщение относно.. Icon_minitimeВто 01 Сеп 2009, 02:52

..форума.
Тарададаам! И така драги ми потребители искам да ви съобщя една новина..
Обаче преди това..Искам и да уточня, че решението ми не е повлияно от нищо и никого освен собствените ми чувства и убеждения.. Също искам да кажа на всички, че им благодаря за оказаното доверие по време на поправянето на форума. Това, че ме направихте админ значи много за мен.. Но аз отдавна не се чувствам такъв. Мястото ми не е сред админите. И дойде времето да предам поста си на по-отговорен, знаещ и можещ човек. Поля. Според мен тя има пълното право да получи заветния светлосин ник. Поли, знам, че ще се справиш. YOU ROCK! Обичам те^^ Важно съобщение относно.. 46524
П.П. Крис, Мите, искам да ви се извиня, че не ви казах по-рано за това, но знам, че нямаше да ме пуснете..
П.П.2 Не съдете Поля! Тя няма нищо общо с това.. Дори се наложи да настоявам да приеме поста.. xD
Още веднъж.. Посрещнете новия си админ - Поли! Важно съобщение относно.. 8918
Върнете се в началото Go down
Проф. Даная Джоунс
Професор по Вълшебство и Трансфигурация
Професор по Вълшебство и Трансфигурация
Проф. Даная Джоунс


Female
Leo Rat
Възраст : 39
Брой мнения : 84

Важно съобщение относно.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно съобщение относно..   Важно съобщение относно.. Icon_minitimeВто 01 Сеп 2009, 04:25

Ъъъъ .. ОМПГС *не знае какво да напише, затова ще се измете от темата, ще иде да си пусне урока и ще се върне да напише смислен коментар, когато вече ще го е осъзнала поне малко*
Върнете се в началото Go down
Проф. Даная Джоунс
Професор по Вълшебство и Трансфигурация
Професор по Вълшебство и Трансфигурация
Проф. Даная Джоунс


Female
Leo Rat
Възраст : 39
Брой мнения : 84

Важно съобщение относно.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно съобщение относно..   Важно съобщение относно.. Icon_minitimeВто 01 Сеп 2009, 04:41

Така, първо се извинявам за двете мнения едно след друго, както и че пиша от учителския ми акаунт .. Но просто ме мързи да натисна един шибан бутон. *голям мързел*
Както и да е.. Мисля, че каквото и да кажа, това няма да промени решението на Бо, защото я познавам много добре, а тя като си науми нещо - значи го прави така. Голям инат е, затова няма смисъл да я разубеждавам. А още повече щом са се договорили с Поля и тя е приела поста.. Мисля, че просто трябваше да ни предупредите мен, Митко и най-вече Юлето. Не ме разбирайте погрешно. Нямам нищо против Поля да бъде админ, просто мисля, че трябваше да се консутирате и с останалата част от колектива. А колкото до това, че ние сме щяли да се съпротивим Бо да не е админ вече - е, да, тук си права - така щеше да бъде. Но и когато вече не си админ ние пак ще си държим на своето, че трябва да си админ. Не ми пука какво ще кажеш сега, аз ти казвам, че И ти трябва да си админ .. Лично мнение ..
И да, не знам защо я написах тая глупост, просто съм под въздействието на новината .. Хъх ...
И честито админство на Поля.. *гуш* Сигурна съм, че тя ще се справи повече от добре.
Върнете се в началото Go down
RainMaker.

RainMaker.


Male
Scorpio Pig
Възраст : 28
Дом : Рейвънклоу
Галеони : -30 =]
Брой мнения : 3545

Важно съобщение относно.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно съобщение относно..   Важно съобщение относно.. Icon_minitimeВто 01 Сеп 2009, 07:02

ОМГ *припада* Нямате си идея какво ми мина през ума, като видях, че Immortelle. е червена. Лелее *изтрива от паметта си мислите за хакване на някои определени хора*. Та Бо, да, трябваше да ни съобщиш преди другите, ама както и да е. Поли, честито hug Знам, че ще се справиш повече от добре. Нямам какво повече да кажа, освен да пожелая успех на Поля. Обичам ви всичките *групове хъг*.


П.С: Въпреки, че Бо е без права, тя ще запази петзвездния си ранг. Бо, винаги ще си останеш специална hug
Върнете се в началото Go down
Immortelle.
[.Ghost freak.]
[.Ghost freak.]
Immortelle.


Female
Cancer Dog
Възраст : 29
Брой мнения : 134

Важно съобщение относно.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно съобщение относно..   Важно съобщение относно.. Icon_minitimeВто 01 Сеп 2009, 08:08

Благодаря ви много! Обичам ви и се радвам, че заставате зад решението ми. Колкото до самото него - Юлето знаеше. Дори говорих първо с нея и после с Поли.. И така.
Мда, Полчос, честито ти админство от червената Бо hug Важно съобщение относно.. 609653
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Важно съобщение относно.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно съобщение относно..   Важно съобщение относно.. Icon_minitimeВто 01 Сеп 2009, 22:26

ОМГ, мерси, хора hug Важно съобщение относно.. 756810

ще се постарая да направя най-доброто за форума Важно съобщение относно.. 8918
Върнете се в началото Go down
Corset Queen
Белатрикс Лестранж
Белатрикс Лестранж
Corset Queen


Female
Pisces Buffalo
Възраст : 27
Дом : Хафълпаф
Галеони : Нямам идея колко са
Брой мнения : 584

Важно съобщение относно.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно съобщение относно..   Важно съобщение относно.. Icon_minitimeВто 01 Сеп 2009, 22:33

Честито, Поли! Важно съобщение относно.. 8918 Бо, ти беше наистина добър админ! hug
Върнете се в началото Go down
Heru_EldA
Професор по Елфология
Директор на Хогуортс




Female
Leo Rooster
Възраст : 30
Дом : Грифиндор
Галеони : Хилиардерка xD
Брой мнения : 1269

Важно съобщение относно.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно съобщение относно..   Важно съобщение относно.. Icon_minitimeСря 02 Сеп 2009, 00:03

о.О *осъзнала че не е писала в темата* И да, Бо наистина на мен ми каза предварително. =) Уважавам мнението й и това е много благородно от нейна страна. Бо, ти беше страхотен админ и съм сигурна че и Поли ще е! Обичам ви и двете! hug И няма значение на кой ника къв цвят му е. Важно съобщение относно.. 8918
Върнете се в началото Go down
- Wishmaster
Напуснал.
Напуснал.
- Wishmaster


Male
Capricorn Rooster
Възраст : 30
Дом : ХафъЪълпафф
Галеони : неа пари баце, криза е !
Брой мнения : 226

Важно съобщение относно.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно съобщение относно..   Важно съобщение относно.. Icon_minitimeСря 02 Сеп 2009, 05:28

На мен ми дойде малко като гръм от ясно небе новината... Недоумявам защо мислиш, че не си достойна да бъдеш админ... Аз мисля точно обратното, смятам, че човек с твоите качества е напълно достоен да заеме твоят пост. Но в крайна сметка решението е твое, ти сама си преценяваш (:
Поли, честито Важно съобщение относно.. 445166
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Важно съобщение относно.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно съобщение относно..   Важно съобщение относно.. Icon_minitimeЧет 03 Сеп 2009, 07:48

мерси отново за поздравленията hug
и аз мисля, че бо пак трябваше да си е админ, амаа щом е решила така.. :/
Върнете се в началото Go down
RainMaker.

RainMaker.


Male
Scorpio Pig
Възраст : 28
Дом : Рейвънклоу
Галеони : -30 =]
Брой мнения : 3545

Важно съобщение относно.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно съобщение относно..   Важно съобщение относно.. Icon_minitimeЧет 03 Сеп 2009, 07:53

Темата се заключва. Мисля, че всичко е казано. Ако има нещо повече, то ще е прекалено лично, че всички да го виждат. Така че - Скайпче или ЛС.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Важно съобщение относно.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно съобщение относно..   Важно съобщение относно.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Важно съобщение относно..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HpFans-Bg.com :: Добре дошли! :: Съобщения-
Идете на: