HpFans-Bg.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HpFans-Bg.com

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходПророчески Вести

 

 "Приказките на барда Бийдъл"

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Corset Queen
Белатрикс Лестранж
Белатрикс Лестранж
Corset Queen


Female
Pisces Buffalo
Възраст : 27
Дом : Хафълпаф
Галеони : Нямам идея колко са
Брой мнения : 584

"Приказките на барда Бийдъл" Empty
ПисанеЗаглавие: "Приказките на барда Бийдъл"   "Приказките на барда Бийдъл" Icon_minitimeПет 21 Авг 2009, 23:52

Чели ли сте книгата? Ако да какво е мнението ви за нея?

"Приказките на барда Бийдъл" Hp_beedle350
Аз я имам и останах много доволна. Хареса ми книгата и особено бележките на Дъмбълдор накрая. Само дето шрифта е огромен. "Приказките на барда Бийдъл" 316402
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

"Приказките на барда Бийдъл" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Приказките на барда Бийдъл"   "Приказките на барда Бийдъл" Icon_minitimeСъб 22 Авг 2009, 00:29

Чела съм я.
И сега даже си седи наредена до Хари Потърите ми и Здрача [и редица други, сред които и Властелинът на пръстенит пълно издание, който така и не съм прочела] на хубавия шкаф под уредбата.

Хубави са и поучителни, ама така и не знам защо за 5 приказки дадох толкова пари О.о Е, то не ги дадох аз, ами майка ми, щото тя ми я купи за последната коледа *рофл*
Иначе е радост за окото, с тея хубави картинки и корица.
А корицата на пипане ми е някак.. странна. приятна xixixa *гали я и се хили*
Върнете се в началото Go down
Corset Queen
Белатрикс Лестранж
Белатрикс Лестранж
Corset Queen


Female
Pisces Buffalo
Възраст : 27
Дом : Хафълпаф
Галеони : Нямам идея колко са
Брой мнения : 584

"Приказките на барда Бийдъл" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Приказките на барда Бийдъл"   "Приказките на барда Бийдъл" Icon_minitimeСъб 22 Авг 2009, 00:39

ОМГ, и на мен ми я подариха за Коледа! "Приказките на барда Бийдъл" 464610
Иначе любимата ми приказка е "Косматото сърце на магьосника" <3
Върнете се в началото Go down
RainMaker.

RainMaker.


Male
Scorpio Pig
Възраст : 28
Дом : Рейвънклоу
Галеони : -30 =]
Брой мнения : 3545

"Приказките на барда Бийдъл" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Приказките на барда Бийдъл"   "Приказките на барда Бийдъл" Icon_minitimeСъб 22 Авг 2009, 00:41

ОМГ, и аз я имам, и според мен 13 лева бяха много за това нещо о.О Сигурно си мисля така, щото я купувах със собствени пари ;д И то беше преди коледа и беше в мола и беше така хубаво украсено <3 Иначе аз съм я наврял в един шкаф над компа. На хубавия ми шкаф до телевизора са " Хари Потърите, Здраочвете и Ерагоните ;д
Върнете се в началото Go down
Dark_Queen
Glitter In The Air ^^
Glitter In The Air ^^
Dark_Queen


Female
Libra Rat
Възраст : 27
Дом : Дома на честните и трудолюбивите. Хафълпаф!
Брой мнения : 1437

"Приказките на барда Бийдъл" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Приказките на барда Бийдъл"   "Приказките на барда Бийдъл" Icon_minitimeСъб 22 Авг 2009, 02:21

И аз я имам.
Няколко месеца след като си я взех книгата седеше забутана някъде си, и една вечер докато нямаше какво да правя и прочетох всичко до послдната приказка, и досега не съм я прочела xD И наистина шрофтът е странен о.О Ако е същия като в ХП книгите и има по-малко място между редовете сигурно книгата щеше да е пет сраници.
Книгата не е нищо особено, ако не беше от ХП поредицата щях да я прочета в интернет
:Грунди:
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterforum.nice-boards.net/index.htm
- Wishmaster
Напуснал.
Напуснал.
- Wishmaster


Male
Capricorn Rooster
Възраст : 30
Дом : ХафъЪълпафф
Галеони : неа пари баце, криза е !
Брой мнения : 226

"Приказките на барда Бийдъл" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Приказките на барда Бийдъл"   "Приказките на барда Бийдъл" Icon_minitimeСъб 22 Авг 2009, 03:52

Хах, аз само я погледнах в книжарницата и като видях колко пари струва си казах ''Ба, за три приказки 13 лева, тия болни ли са бе.'' И я оставих отново при останалите и се запътих към фентъзи отдела <3 ..
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

"Приказките на барда Бийдъл" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Приказките на барда Бийдъл"   "Приказките на барда Бийдъл" Icon_minitimeСъб 05 Сеп 2009, 04:16

- Wishmaster написа:
Хах, аз само я погледнах в книжарницата и като видях колко пари струва си казах ''Ба, за три приказки 13 лева, тия болни ли са бе.'' И я оставих отново при останалите и се запътих към фентъзи отдела <3 ..

и то 5 приказки, които аз лично прочетох за по-малко от 40 минути xixixa
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Приказките на барда Бийдъл" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Приказките на барда Бийдъл"   "Приказките на барда Бийдъл" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Приказките на барда Бийдъл"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HpFans-Bg.com :: Добре дошли! :: Хари Потър-
Идете на: