HpFans-Bg.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HpFans-Bg.com

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходПророчески Вести

 

 Скорошни новини

Go down 
АвторСъобщение
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~
avatar


Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Скорошни новини Empty
10082009
ПисанеСкорошни новини

Ех, а вече имаме и блог...
Горда съм да кажа, че съм модератор тук.. друг е въпросът, че ако не се грижа за блога вероятно ще ме махнат, но аз съм връзкарка и съм приятелка с админите, значи шанса е малък. Това автоматично значи, че ще се налага да ме изтърпявате от време на време, когато реша, че е време за обявяване на новостите и важните неща xD

Първо, най-интересното за мен, е, че писмото до Евана Линч е почти завършено, вече се доуточняват подробностите - имаме писмото или поне най-най-най-важното от него. Все още се очаква да пишат доброволци за автографите... разбира се, трябва да сте помогнали с нещо [който не работи, не трябва да яде... макар и в друг смисъл О.о], но ако досега не сте, все още можете да пишете и да помогнете я с финалния изглед на писмото на лист [напечатано], я с някоя и друга идейка. Повече може да прочетете тук.
Друго интересно е, че учебната година във форума и онлайн радиото започват на 15ти август. Часът за начало на радиото е 10 сутринта... а учебната година, вероятно, ще се отпразнува с бал или друг вид празненство. Тогава започват да се пускат и уроците, затова по-добре побързайте със запизването по предмети и купуването на разни нещица, хах.

Освен това, Хари Потър и Нечистокръвният принц е спечелил на Teen Choice Awards наградата за Summer Movie Action Adventure [Летен приключенски екшън ?] Наградите са заснети вчера и ще се излъчват утре в 6 сутринта българско време по канал FOX... ако можете, гледайте... ако пък не, винаги можете после да го изтеглите от някой торент сайт, лол.
Докато очакваме 7мия филм от поредицата за Хари Потър, Warner Brothers приготвят за продан серия Хари Потър часовници... цената ще бъде 30 долара, и вероятно ще се продават само в САЩ и Великобритания.. бих дала всичко, за да докопам един от тези, хах. Моделите може да разгледате ето тук, както и да изкажете мнение за тях.
Нека напомня на забравилите, че днес Егмонт България издаде Албум с плакати ХАРИ ПОТЪР И НЕЧИСТОКРЪВНИЯ ПРИНЦ, цената е 4лв без една стотинка и се продава по вестникарските будки... според мен всеки фен трябва да го има, защото има и разни информации за актьорите, за които ми казаха, че са интересни. Нямам търпение утре да се замъкна и да си купя xD

Това беше засега, смъртни.
Довиждане, до следващия път, и помнете - ако през целият ден ви върви като по вода, то вероятно някой се е объркал и ви е сипал Феликс Фелицис в кафето/сока/чая. Уотевър.

Поля.
Идиот.
Върнете се в началото Go down
Share this post on: reddit

Скорошни новини :: Comments

No Comment.
 

Скорошни новини

Върнете се в началото 

Страница 1 от 1

 Similar topics

-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HpFans-Bg.com :: Блог-
Идете на: