HpFans-Bg.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HpFans-Bg.com

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходПророчески Вести

 

 Алва Стар

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Alva Starr
Грифиндорка
Грифиндорка
Alva Starr


Female
Libra Monkey
Възраст : 31
Дом : Грифиндор
Брой мнения : 38

Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitimeСря 29 Юли 2009, 04:48

. Години : 11

Име : Алва Стар (баща й е от древен магъоснически род, майка й е мъгълка )
Дата на раждане : 17 октомври 1997
Кръвен статус : семесен
2. Описание: Алва е с нормална за възрастта си височина. Момичето е слабо.. Косата й е кестенява и къса – тип черта. Има кафеви, смели очи, в които се влюбваш веднага. Също така притежава малки устни и нормални уши, на които носи малки сребърни обици, които някога са били на майка й. По тялото й има няколко бенки, които според нея изписват буквата М[

3. Характер: Алва е смела щом става дума за приключения и пакости, но ако се заговори за момчета смелостта изчезва на минутата. Алва е добра с хората, не обича лъжите, измамата, но ако трябва да използва тези качества в името на доброто, то ще го направи веднага. Момичето е емоционално, лесно се дразни. Има чувството че роднините й я задушават. Толкова я обичат , че й се приисква понякога да остане сама (което често не се случва), да избяга, да бъде самостоятелна. Не обича да бъде буфер между хората. Когато я наранят отначало трудно прощава, сърди се, но след време това преминава, а скръбта остава в душата й, въпреки че не я показва. Алва обича природата, спокойните места. Харесва страната, в която е родена – Италия. Харесва и антиките, обожава историята, музиката. Обича да прави родословни дървета, да помага на бабите в градчето. И заедно с приятелите си излизат вечер на игрите , които се правят на площада.


4. История : Бащата на Алва е наполовина италианец . Името му е Майкъл. Баща му е англичанин, роден в Лондон, а майка му италианка. Когато завършва училище започва да работи в Министерството на магията. Те го изпращат в Италия. Да наблюдава и предпазва мъгълите, и другите магъосници живеещи там. Пристига в малко градче в Тоскана. Там се запознава с майката на Алва – Дезидерия. Влюбват се и се оженват , но Майкъл не казва какъв е на съпругата си. Когато Алва е на 2 години, двамата се скарват жестоко, заради авантюрите на Дезидерия с други мъже. Майкъл споменава че е магъосник. Съпругата му не му повярва. Заплашва го че ще вземе малката и ще го напусне. Майкъл си тръгва, отива в друго градче , но взема и малката със себе си. Развежда се със съпругата си и момичето остава при него. Един ден той се връща в града на Дезидерия по работа. Взема Алва със себе си, която е на 9 години. Докато Майкъл е в едно кафене и разпитва нещо, момичето си говори отвън с едни момчета, които са разбрали коя дъщеря е тя. Оплюват майка й , разбира се без да знае истината за нея Алва се ядосва и прави първата си магия. Саксиите с цветя от близките къщи до тях падат . Бащата излиза от кафенето и осъзнава какво е станало. Той е много щастлив за първата магия на дъщеря си, и дори не й се скарва. Свидетел на случката става Дезидерия. Тогава разбира че е сбъркала. Майкъл се сдобрява с бившата си съпруга, прощава й всичко. Красотата на жена му го заслепява. Най - красивата жена в градчето. Алва разбира истината за майка си. От тогава насам тримата са много близки. Дезидерия започва да посещава магъосническият свят със съпруга и дъщеря си. Започва да чете всичко за него. Двамата родители са много щастливи, когато Алва получава писмото си.


5. Допълнително :


Домашен любимец : сова
Талисман: гердан, който се отваря и в който има две малки снимки на майка й и баща й.

Хоби: да се разхожда и з природата, са прави родословни дърва.
Би искала да притежава феникс


Последната промяна е направена от Alva Starr на Чет 30 Юли 2009, 05:39; мнението е било променяно общо 12 пъти
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitimeСря 29 Юли 2009, 05:00

Има какво да се оправя (:
При 1. допълни с дата на раждане, място на живеене и кръвен статус.
напиши какъв цвят е косата й, дали е закръглена или пък съвсем слаба, дали има някакви отличителни белези, etc..
допълни с любими занимания, нещо от тоя род.. доли има много приятели..
и, в името на бога, УВЕЛИЧИ ПРОКЛЕТИЯ ШРИФТ.
почти ослепях, докато четох това.
Върнете се в началото Go down
Alva Starr
Грифиндорка
Грифиндорка
Alva Starr


Female
Libra Monkey
Възраст : 31
Дом : Грифиндор
Брой мнения : 38

Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitimeСря 29 Юли 2009, 05:11

готово
Върнете се в началото Go down
Jane Undead
Дрънкало
Дрънкало
Jane Undead


Брой мнения : 401

Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitimeСря 29 Юли 2009, 07:04

И не мисля че сме длъжни да знаем какви са били прическите през 40-те, 50-те и т.н. Или сложи описания, или го махни изобщо.
"родословни дърва"- казва се родословни дървета.
"Влюбват се и се оженват , о Майкъл не казва какъв е на съпругата си. Когато Алва е на 2 години, двата се скарват жестоко, заради авантюрите на Дезидерия, Майкъл споменава че е магъосник. Съпругата му не му повярва и му казва че ако не си тръгне ще каже на всички кой е (естествено е била под действието на алкохола.)" - този пасаж не става много ясен. Какви са авантюрите на майката и защо смята да каже на другите, след като не му вярва? И поради каква причина майката е започнала да пие? Оправи си и правописните грешки.
И много се съмнявам, че 9-годишно може да разклати земята. Остави само саксиите.
"Алва разбира истината за момичето." - кое момиче? Майка си? Майка й със сигурност не може да е момиче с 9 - годишно дете. Оправи и това и се обади като си готова.
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitimeСря 29 Юли 2009, 07:28

и, искрено те моля, направи шрифта НОРМАЛЕН.
моля те.

бтв махни рождената дата от допълнителното, вече я има (: В историята направи някои изречения по-дълги, защото така нищо не се разбира О.о
Върнете се в началото Go down
Alva Starr
Грифиндорка
Грифиндорка
Alva Starr


Female
Libra Monkey
Възраст : 31
Дом : Грифиндор
Брой мнения : 38

Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitimeСря 29 Юли 2009, 08:58

Готово е. Съжелявам за шрифта. Нещо ми прави беля и неога да го направя нормален. Затова го оставих глолям
Върнете се в началото Go down
RainMaker.

RainMaker.


Male
Scorpio Pig
Възраст : 28
Дом : Рейвънклоу
Галеони : -30 =]
Брой мнения : 3545

Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitimeСря 29 Юли 2009, 09:33

Ти можеш да съжЕляваш, ама героя ти съкс.
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitimeСря 29 Юли 2009, 10:10

Мите, спокойно бе, ще я уплашиш xixixa


Ъм, виж някой одобрен герой и вземи някои идеи ако искаш (:
Върнете се в началото Go down
Alva Starr
Грифиндорка
Грифиндорка
Alva Starr


Female
Libra Monkey
Възраст : 31
Дом : Грифиндор
Брой мнения : 38

Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitimeСря 29 Юли 2009, 10:20

Ами какво да направя, такъв искам да ми бъде героя
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitimeСря 29 Юли 2009, 10:21

можеш да добавиш мнооого неща
Върнете се в началото Go down
Jane Undead
Дрънкало
Дрънкало
Jane Undead


Брой мнения : 401

Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitimeСря 29 Юли 2009, 12:51

Абе като цяло е добре, само да оправи за "родословните дърва" и за разтрисащата се земя и аз удобрявам. В крайна сметка не можеш да искаш от момичето да напише роман или пък съчинение като някой кандидат-студент. И без това тия герои са само за ориентир.
Върнете се в началото Go down
Alva Starr
Грифиндорка
Грифиндорка
Alva Starr


Female
Libra Monkey
Възраст : 31
Дом : Грифиндор
Брой мнения : 38

Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitimeЧет 30 Юли 2009, 05:28

Готово. Извинявайте за грешките , които направих. Не ми е приятно , че не харесвате героя ми, но такъв искам да бъде.
Върнете се в началото Go down
RainMaker.

RainMaker.


Male
Scorpio Pig
Възраст : 28
Дом : Рейвънклоу
Галеони : -30 =]
Брой мнения : 3545

Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitimeЧет 30 Юли 2009, 05:42

Аз одобрявам. Само искам да ти кажа нещо - ти можеш да искаш героят ти да е такъв, но ние, които одобряваме, ти даваме съвети как да стане по-добър. По-добре е да се вслушваш в това, което ти казват по-опитните.
Върнете се в началото Go down
Jane Undead
Дрънкало
Дрънкало
Jane Undead


Брой мнения : 401

Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitimeЧет 30 Юли 2009, 08:00

Ок, аз също удобрявам.
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitimeЧет 30 Юли 2009, 08:17

да, сигурна съм, че Удобряваш Х.Х

ъъ и аз одобрявам, ако някой ми иска мнението все още *рофл*
Върнете се в началото Go down
Sunflower.
Piece from the Sun ^^
Piece from the Sun ^^
Sunflower.


Female
Aries Dog
Възраст : 30
Брой мнения : 799

Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitimeСъб 01 Авг 2009, 04:24

Значи лок? Ще оправя шрифта, че и мен ме дразни...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Алва Стар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алва Стар   Алва Стар Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Алва Стар
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HpFans-Bg.com :: Добре дошли! :: Представяне-
Идете на: