HpFans-Bg.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HpFans-Bg.com

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходПророчески Вести

 

 Хари Потър и Нечистокръвния Принц.

Go down 
+9
Immortelle.
Heru_EldA
Jane Undead
Рейчъл Бърн
- Wishmaster
Cruel Serenity
emma1993
Sunflower.
RainMaker.
13 posters
АвторСъобщение
RainMaker.

RainMaker.


Male
Scorpio Pig
Възраст : 28
Дом : Рейвънклоу
Галеони : -30 =]
Брой мнения : 3545

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeВто 21 Юли 2009, 00:34

Тук напишете вашите впечатления, забележки, мнения и всичко останало, което трябва да споделите за новия филм по поредицата на Дж. К. Роулинг.
Върнете се в началото Go down
Sunflower.
Piece from the Sun ^^
Piece from the Sun ^^
Sunflower.


Female
Aries Dog
Възраст : 30
Брой мнения : 799

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeВто 21 Юли 2009, 01:02

Аз първа!
Всъщност не знам защо пиша тук, след като не съм го гледала все още о.О Чувам все хуабви отзиви за него и определено нетърпението да го гледам расте с всяка изминала секунда... И вече го има в замунда и въпреки лошото качество искам да го изтегля, но не! Няма! Ще бъда силна и няма да се поддам на изкушението! В петък мисля да ида до мола и да го гледам, освен ако някое родителско звено не провали плановете ми. *моли се* И да... Тогава ще напиша по-смислен коментар, но не знам до колко ще е смислен, защото мога и нищо да не разбера.. Както и да е...
Върнете се в началото Go down
emma1993
Грифиндорка
Грифиндорка



Female
Sagittarius Rooster
Възраст : 30
Дом : Грифиндор
Брой мнения : 557

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeВто 21 Юли 2009, 02:18

Аз не можах да изчакам и отидох на предпремиерата на филма.От всички филми от поредицата този най-ми хареса.Макар да е мрачен,е и доста забавен.Особено сцените с Рупърт.Направо щях да се пръсна от смях.Мога да кажа,че това е най-добрата му игра до сега.И Даниел също е готин.И Емма.Абе въобще всички са много готини.
Върнете се в началото Go down
http://hogwarts1993.piczo.com
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeВто 21 Юли 2009, 09:19

ИСКАМ ДА ГО ГЛЕДАМ.
HDTV.
ШИБАНА СИЛИСТРА.
НЯМА КИНО.
RAWR.
Върнете се в началото Go down
Sunflower.
Piece from the Sun ^^
Piece from the Sun ^^
Sunflower.


Female
Aries Dog
Възраст : 30
Брой мнения : 799

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeПет 24 Юли 2009, 11:29

ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ о.О Още съм под въздействието на умопомрачителния филм, за това направо ще копирам от скайпа. о.О

[22:20:21] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ААААААААААААААААААААА
[22:20:21] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ОМГ
[22:20:23] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ОМГ
[22:20:24] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ОМГ
[22:20:24] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ОМГ
[22:20:30] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: БЕШЕ СУПЕЕЕЕЕЕЕР
[22:20:46] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ТОВА Е НАЙ-ВЕЛИЯ, НАЙ-СТРАХОТИНСКИЯ, НАЙ-ЧУХОТНИЯ ФИЛМ НА СВЕТА!
[22:20:49] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: БЕШЕ ВЪРХА!
[22:20:53] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: И СЕГА Е ВЪРХА!
[22:20:57] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ФИЛМА Е ВЪРХА!
[22:21:00] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ЕМА Е ВЪРХА!
[22:21:02] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ДАН Е ВЪРХА!
[22:21:10] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: РОН, РОН, РОН, РОН Е ВЪРХА!
[22:21:19] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ДЪМБЪЛДОР Е ВЪРХОВЕН ВЪРХ!
[22:21:19] Бо каза: ОМГ
[22:21:25] Бо каза: ГЛЕДАЛА СИ ГОООО!!!!!!!
[22:21:27] Бо каза: КРИИИС
[22:21:28] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ДААААААААААА
[22:21:31] Бо каза: (hug)(hug)
[22:21:35] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ТОКУ ЩО СЕ ВРЪЩАМ ОТ КИНОТО
[22:21:39] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: БЕШЕ о.о
[22:21:42] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: СУПЕР..
[22:21:45] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: СТРАХОТНО
[22:21:50] Бо каза: *представя си как Крис все още не е на себе си и подскача из апартамента*
[22:21:53] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ВЛЮБЕНА СЪМ В ТОЯ ФИЛМ <3333333
[22:22:01] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: *подскача*
[22:22:06] Бо каза: А ЦЕЛУВКАТА?
[22:22:09] Бо каза: Как беше?
[22:22:12] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Ъъъ... *без коментар*
[22:22:16] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Малко повърхностно..
[22:22:18] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Кратко..
[22:22:20] Бо каза: (rofl)
[22:22:23] Бо каза: Знаех си.
[22:22:23] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: (rofl)(rofl)
[22:22:39] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Ама пак е по-добре от целувката Хари/Чо
[22:22:50] Бо каза: Оу, това беше дървеноо..
[22:22:57] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Лелеее, Бооо, ако знаеееш... Подскочих 10 сантиметра от стола, когато излязоха инфериите
[22:22:58] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Лелееее
[22:23:01] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Беше супееер
[22:23:02] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Лелел
[22:23:04] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ОМГ
[22:23:06] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Луда съм
[22:23:07] Бо каза: Хах.
[22:23:08] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: о.О
[22:23:08] Бо каза: Куул.
[22:23:18] Бо каза: Другата седмица и аз ще го гледам.
[22:23:32] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ЛЕЛЕ, Бо, гледай го! *заповядва и*
[22:23:38] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: И не се изкушавай да го теглиш!
[22:23:49] Бо каза: Не съм се изкушила, споко.
[22:23:54] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Чувството е хилядаааааа пъти по-готино ако го зяпаш първо на кино.
[22:23:55] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
[22:23:58] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: *подскача*
[22:24:02] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Имам снимка с постера!
[22:24:07] Бо каза: Вече се разбрах с вуйчо ми, другата седмица ще го гледам.
[22:24:07] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Имам снимка с Харииииии!!!
[22:24:08] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Лелеее
[22:24:12] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: ОМГ
[22:24:15] Бо каза: Как така о.О
[22:24:16] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Супееееееер (sun)
[22:24:29] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Ъъ, не с актьора, спокойно. xD
[22:24:33] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: С постера.
[22:24:34] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: :D
[22:24:36] Бо каза: (whew)
[22:24:40] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: (rofl)
[22:25:16] Бо каза: (rofl)
[22:25:28] Бо каза: Леле, има специален брой на БРАВО.
[22:26:02] Бо каза: За ХП, Здрач, Властелина, Междузвездните и Карибски пирати.
[22:26:06] Бо каза: Има много яки плакати.
[22:26:18] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Леле, знам.
[22:26:26] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Ама ъз не може да го има...
[22:26:38] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: Леле, ФИЛМА беше ВЪРХА!
[22:26:39] ' SunFlower. ^^ [Бродеща сред слънчогледите] каза: О.о
[22:27:47] Бо каза: НЕ СЕ И СЪМНЯВАМ, КРИС!


И последно.
АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
БЕШЕ ВЪРХА, ХОРААААААА
СТРАХОТНООООООО
ЧУДОВИЩНООООООО
ЗРЕЛИЩНОООООООО
СТРАХОТИНСКООООООООООО
ЧУХОТНОООООООООО
и да...
Върнете се в началото Go down
- Wishmaster
Напуснал.
Напуснал.
- Wishmaster


Male
Capricorn Rooster
Възраст : 30
Дом : ХафъЪълпафф
Галеони : неа пари баце, криза е !
Брой мнения : 226

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeПет 24 Юли 2009, 11:55

По мое мнение филма беше добър наистина. Хубави ефекти, зрелищно и така нататък, но, разбира се, си го представях по много по - различен начин... Повече случки, повече развитие на нещата. Всичко ми се стори някакси отгоре - отгоре... Но като цяло наистина филма е много хубав, очаквам същото, дори и по - добро за 7 филм.. Даже ако е 3D ще бъде мега зверско ;р
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Бърн

Рейчъл Бърн


Female
Pisces Dog
Възраст : 30
Брой мнения : 23

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeПет 24 Юли 2009, 22:31

Филма е превъзходен. Аз отстанах възхиена. Само дет на човек му е жалко за Дъмбалдор. Хари Потър и Нечистокръвния Принц. 947718 Хари Потър и Нечистокръвния Принц. 947718 Хари Потър и Нечистокръвния Принц. 947718 . Но за жалост това е положението. Относно ефектите-бяха върховни. А емоциите на героите вече се зараждат в много мощен мащаб. Както и силата на Волдемор (Том Ридъл). Великолепен филм. Хари Потър и Нечистокръвния Принц. 524307 Хари Потър и Нечистокръвния Принц. 524307 Хари Потър и Нечистокръвния Принц. 524307 Хари Потър и Нечистокръвния Принц. 524307
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeСъб 25 Юли 2009, 05:20

ФИЛМА ФИЛМА ФИЛМА ФИЛМАА
аз го гледах вече май преди 3 дни, ама вече 3 пъти xD
there are no words for this. любимия ми от поредицата наравно с петия <3
Върнете се в началото Go down
Jane Undead
Дрънкало
Дрънкало
Jane Undead


Брой мнения : 401

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeСъб 25 Юли 2009, 13:56

Днес най-накрая замъкнах гаджето да гледаме филма. Много ми хареса, може би един от най-добрите от поредицата. Улучили са с ефектите и основното настроение, само Хърмаяни и особено Джини си излизат тук-там от ролите. Иначе играта на останалите актьори ми хареса. И края ако не беше толкова претупан, щеше да е по-добре.
Върнете се в началото Go down
Heru_EldA
Професор по Елфология
Директор на Хогуортс




Female
Leo Rooster
Възраст : 30
Дом : Грифиндор
Галеони : Хилиардерка xD
Брой мнения : 1269

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeСъб 01 Авг 2009, 08:18

Такаааа. Днес с Бо се срещахме в софия и гледахме филма зедно ^^ Йей, и спечелихме фентъзи броя на браво от играта с шапките :Р Ам, филма е много добър (: Вярно, малко дългичък и по средата на мен лично ми писна да го гледам. Просто по-принцип считам гледането на филми за скучна работа щот си седиш на едно място и зяпаш екрана, но филма беше наистина много добър. Но в същото време и много повърхностен. Иначе хубави ефекти, хубава игра на актьорите. Само че в субтитрите пишеше 'холкурс' (или нещо такова) вместо 'хоркукс' и това дразнеше xD O, и вместо 'магипортирам' беше 'афотирам' или нещо такова о.О Рон беше страхотен, и Луна. И другите ест. Всички де. Ъм, по странна случайност не ме трогна сцената със смърта на Дъмбълдор. Даже ми беше смешно. В цялата зала беше едно такова мълчание и само аз се хиля тихо. Не, наистина имаше нещо смешно, вече не го помня xD. Сцената с инфериите - страхотна също! Точно така си я представях като четох, както и в началото когато влизат в къщата на Слъгхорн. Точно так си я представях. Ъъъм, сцената когато Хари напада Драко със 'сектусемпра' сякаш беше много обикновена, липсва някъв ефект май. Или поне аз очаквах така. Ноо да не разтягам локуми, мда. Филма си беше супер! И забавен =) Много забавен.

Пуф!

Едит: Ооо! И куидича! Върховен, невероятен. Суупер ^^ И в началото, когато сякаш се носиш из улиците на лондон със светкавична бързина, беше много якооо. *хепи*
Върнете се в началото Go down
RainMaker.

RainMaker.


Male
Scorpio Pig
Възраст : 28
Дом : Рейвънклоу
Галеони : -30 =]
Брой мнения : 3545

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeСъб 01 Авг 2009, 08:44

Хора..тръпки ме повиаха като го гледах. Няма по-уникално нещо. Просто е..върха. Нямам повече думи да го опиша. Чудесен, страхотен, невероятен, СУПЕР. Просто...Всичко беше абсолютно супер.
Върнете се в началото Go down
Sunflower.
Piece from the Sun ^^
Piece from the Sun ^^
Sunflower.


Female
Aries Dog
Възраст : 30
Брой мнения : 799

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeНед 02 Авг 2009, 04:56

Ъх, бях написала голяяяямо мнение относно филма, но нета за пореден път ми се прецака и се изтри. *дох* Общо взето казвах, че филма е велик откъм ефекти, въпреки че не следваше точно сюжета. Според мен тази добавената сцена в Хралупата, защото къде в следващия филм ще се омъжи Фльор?
И общо взето това написах ама разтягах локуми. о.О
Върнете се в началото Go down
Immortelle.
[.Ghost freak.]
[.Ghost freak.]
Immortelle.


Female
Cancer Dog
Възраст : 29
Брой мнения : 134

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeНед 02 Авг 2009, 06:06

Мдаааааааааааааааааааааааааааааааа...с Юлето гледахме филма^^ Сега май е времето и мястото да ти благодаря за прекрасното прекарване (sun)
Та-за филма. Определено най-забавния до сега. Омг, да ни бяхте видели-хората седят и гледат филма *май повечето почти не схванаха сюжета, де*, а ний с Юлето умираме от смях, когато Рон изпива отварата. *рофл* Беше много куууул. Е, няма к'во да крия, сцени като това с пръчките в края, в памет на Дъмбълдор, ме разплакват. И тоя път стана така. И Юлето ми се смя. xDD Mда, хуув беше филма. Много.
Крис, беше права като каза, че целувката е суха. Ъм, извинете силно изразеното ми МПС, ама като Джини каза 'Затвори си очите!' имах чувството, че ще извади от някъде машина за садо-мазо изтезания *рофл* Хах. Мда. Едно нещо ме подразни много. Защо, дъ хел, изгориха Хралупата о.О Омг. Мда..това моето мнение. *е казала всичко*
Върнете се в началото Go down
Heru_EldA
Професор по Елфология
Директор на Хогуортс




Female
Leo Rooster
Възраст : 30
Дом : Грифиндор
Галеони : Хилиардерка xD
Брой мнения : 1269

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeНед 02 Авг 2009, 06:34

Immortelle. написа:
Мдаааааааааааааааааааааааааааааааа...с Юлето гледахме филма^^ Сега май е времето и мястото да ти благодаря за прекрасното прекарване (sun)

И аз ти благодаря Хари Потър и Нечистокръвния Принц. 8918 hug

Immortelle. написа:
И Юлето ми се смя. xDD

Не се смях на теб! Просто си сетих за нещо смешно xDD Или видях, не знам. Като гледам филма пак може и да се сетя.
Върнете се в началото Go down
Sunflower.
Piece from the Sun ^^
Piece from the Sun ^^
Sunflower.


Female
Aries Dog
Възраст : 30
Брой мнения : 799

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeНед 02 Авг 2009, 11:58

Баси, за кво ме ядосвате сегааа??? Баси, кви сте гадни...
Върнете се в началото Go down
RainMaker.

RainMaker.


Male
Scorpio Pig
Възраст : 28
Дом : Рейвънклоу
Галеони : -30 =]
Брой мнения : 3545

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeНед 02 Авг 2009, 22:36

Ъ?
Върнете се в началото Go down
Sunflower.
Piece from the Sun ^^
Piece from the Sun ^^
Sunflower.


Female
Aries Dog
Възраст : 30
Брой мнения : 799

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeПон 03 Авг 2009, 11:45

Няма значение... Става флууд...
Върнете се в началото Go down
Dark_Queen
Glitter In The Air ^^
Glitter In The Air ^^
Dark_Queen


Female
Libra Rat
Възраст : 27
Дом : Дома на честните и трудолюбивите. Хафълпаф!
Брой мнения : 1437

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeСъб 15 Авг 2009, 04:28

Така като гледам моето мнение май ще се различава много от останалите.
Филмът не ми хареса. Просто за два часа и половина очаквах много повече. Куидичът беше върха, да <3 Целувката не ми хареса. Тия не могат ли да се целуват като хората?! xD
А пък инфериите... Очаквах много, много повече. Особено след това, което Митко ми каза. Единственото "стряскащо" нещо в сцената с инфериите е това, че ръката на единия инферий изненадващо грабва Хари.
Може и филма да е бил хубав. За мен не беше, щото не го гледах с Митко, щото не можахме да се видим, щото имам гаден късмет >.< Баси.
И ще го гледам пак, когато съм по-щастлива. Може и да ми хареса тогава xD
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterforum.nice-boards.net/index.htm
underworld

underworld


Female
Taurus Pig
Възраст : 29
Брой мнения : 265

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeСъб 15 Авг 2009, 08:07

амии честно да ви кажа. . . за мене най-добрия филм си остава петия! просто той е велик и тапълно се свързва с представите ми изгладени , докато четях книгата. колкото до шестия. . по не ми харесва . . по друг начин съм си представяла нещата пък ии не ми допадат тези нещо , които не са същите като в книгата. това си е лично мое мнение, не е нужно да сте съгласни! Хари Потър и Нечистокръвния Принц. 459739

пп. искрено се надявам да не ме разочароват със 7 филм или по - точно втория филм по седмата книга искам да е перфектен! и първия де! Хари Потър и Нечистокръвния Принц. 459739))
Върнете се в началото Go down
- Wishmaster
Напуснал.
Напуснал.
- Wishmaster


Male
Capricorn Rooster
Възраст : 30
Дом : ХафъЪълпафф
Галеони : неа пари баце, криза е !
Брой мнения : 226

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeНед 16 Авг 2009, 15:18

Гаф Гаф Гаф !! Поне аз така мисля (:

Та гафа е следния:

След победата на Грифиндор по куидич дават всички в общата стая на ГРИФИНДОР оная простата и Рон как се целуват. След като е отровен обачем, и след като е бил в болницата дават Хари Рон и Хърмаяни на една маса, а оная простата на друга как обядват! Хах.. за тези, които не са разбрали оная простата е в два дома...
Върнете се в началото Go down
Cruel Serenity
~БЕЗ ПАНИКА.~
~БЕЗ ПАНИКА.~



Female
Aries Rat
Възраст : 28
Дом : Ravenclaw
Брой мнения : 2740

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeНед 16 Авг 2009, 22:18

Абе то в Хогуортс май не трябва да се сяда ЗАДЪЛЖИТЕЛНО на масата на дома... щото и в книгите примерно имаше момент, в който Луна беше на масата на Грифиндор преди мача... xD
Върнете се в началото Go down
- Wishmaster
Напуснал.
Напуснал.
- Wishmaster


Male
Capricorn Rooster
Възраст : 30
Дом : ХафъЪълпафф
Галеони : неа пари баце, криза е !
Брой мнения : 226

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeПон 17 Авг 2009, 01:49

Е ъъ ама мислиш ли, че някой би седнал на масата на Слидерин? Хах, 'щото май там се пада (: Апък Луна е сядала за да поздрави и е офейквала не е муала там..
Върнете се в началото Go down
Corset Queen
Белатрикс Лестранж
Белатрикс Лестранж
Corset Queen


Female
Pisces Buffalo
Възраст : 27
Дом : Хафълпаф
Галеони : Нямам идея колко са
Брой мнения : 584

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeЧет 20 Авг 2009, 11:48

Филмът е невероятен, няма спор. Ама на места не си го представях точно така. Например, когато Джини връзваше връзките на Хари. Пълна тъпотия. И исках да видя погребението на Дъмбълдор, въпреки, че щях да си тръгна разплакана от киносалона, но това щях да го преживея.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Евънс

Мелинда Евънс


Female
Aquarius Дом : Рейвънклоу
Галеони : 1000
Брой мнения : 51

Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitimeЧет 10 Сеп 2009, 02:50

Филма е страхотен , гледах го веднага щом излезе Хари Потър и Нечистокръвния Принц. 651385
Наистина е най - добрият от всички филми на ХП , правени до сега .
Направи ми впечатление промяната в характерите на Рон и Хърмаяни , все едно са нови актьори , с тази ревност и любов между тях XD
Сега очаквам с нетърпение следващите две части / понеже 7 филм ще е на две части / .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Нечистокръвния Принц.   Хари Потър и Нечистокръвния Принц. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хари Потър и Нечистокръвния Принц.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HpFans-Bg.com :: Добре дошли! :: Хари Потър-
Идете на: